Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelinda

Është emri yt Adelinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelind
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelmund, Adalland, Adalmund, Adelland, Atlanty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Atlanta, Aethelind, Atalanta, Atalante, Adelmoed, Adelinde, Adalind, Adelind
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Adelinda's në Facebook. Pozicioni #130310
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdelindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelinda? Voto për emrin tënd