Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ackerley

Është emri yt Ackerley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Asriel, Azarel, Azareel, Azrael, Aekerley, Azarael, Asariel, Asareel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Azarahel, Auzrial, Asarael, Azriella, Asrillia, Asharael, Asarel, Azhyarell
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Ackerley's në Facebook. Pozicioni #310619
Kategoritë:
Komente nga AckerleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ackerley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ackerley? Voto për emrin tënd