Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abrams

Është emri yt Abrams? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Avraham
Djem me tinguj të ngjashëm:Avernus, Afriansyah, Aprianus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aprianingsih, Abrahamnys
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165 Abrams's në Facebook. Pozicioni #127398
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga AbramsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abrams? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abrams? Voto për emrin tënd