Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abilioabel

Është emri yt Abilioabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aela
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 10 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 rrokje - Emrat e bebeve djem me 10 shkronja
Komente nga Abilioabel


Abilioabel 2016-08-26
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abilioabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abilioabel? Voto për emrin tënd