Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abdus

Është emri yt Abdus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:abd al
Djem me tinguj të ngjashëm:Abdias, Abydos, Abhivadak, Avitus, Avetis, Abdiche, Abbetjes, Aufidus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abetzi, Abdhija, Aputsiaq, Avdesg
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4855 Abdus's në Facebook. Pozicioni #10450
Kategoritë:Emrat Urdue
Komente nga AbdusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abdus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abdus? Voto për emrin tënd