Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

陳俊鴻

Është emri yt 陳俊鴻? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:陳飛, 陳冠熹, 陳嘉寶
Vajza me tinguj të ngjashëm:陳令瑜, 陳涵柔, 陳昱安, 陳泉睿, 陳怡雯, 陳育琦, 陳凱婷, 陳品汎
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga 陳俊鴻Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt 陳俊鴻? Voto për emrin tënd


Është emri yt 陳俊鴻? Voto për emrin tënd