Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vanda

Është emri yt Vanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vineet, Vinaadh, Vandit, Vinayat, Vaninadh, Vinod, Văn Duệ, Vĩnh Tuy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Venita, Venetia, Vonda, Vanida, Venda, Vinita, Vineta, Vinata
Vlerësimi:
4.5/5
yje 149 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 110 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 109 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 108 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 144 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 144 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8830 Vanda's në Facebook. Pozicioni #6518
Kategoritë: - Emra gjermanë - Popullore çek emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 hungarez emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Siria
Komente nga VandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vanda? Voto për emrin tënd