Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruben

Është emri yt Ruben? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reuven
Variante:Reuben, Rubin, Rueben
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Robin, Reuben, Rivano, Reuven, Robbin, Rehoboam, Raban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovena, Rubina, Robina, Roviena, Revan, Rufine, Robyn, Rehpaim
Vlerësimi:
4.5/5
yje 222 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 201 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 199 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 143795 Ruben's në Facebook. Pozicioni #688
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore rumun emrat - Emrat popullore Twente - Popullore holandez emrat - Popullore Swahilian emrat - Popullore rumun emrat boy - Emrat popullore në Rumani - Popullore slloven emrat boy - Emrat popullore në Spanjë - Emrat popullore në Norvegji
Komente nga RubenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruben? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruben? Voto për emrin tënd