Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roberto

Është emri yt Roberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robert
Djem me tinguj të ngjashëm:Robert, Rupert, Raibert, Rayford, Ruppert, Raferdi, Rubert, Raibeart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruperta, Roberta, Roeberta, Robertia, Robertha, Roberthe, Robèrto, Róberta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 142 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 138 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rafaella
Facebook:

+/- 183665 Roberto's në Facebook. Pozicioni #547
Kategoritë: - Emra italiane - Emrat romantike - Popullore italian emrat - Popullore grek emrat boy - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Kubë - Emrat popullore në Itali - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Brazil
Komente nga RobertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roberto? Voto për emrin tënd