Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pietro

Është emri yt Pietro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Djem me tinguj të ngjashëm:Pieter, Pater, Pedro, Petre, Petru, Piotr, Pietr, Petar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietra, Pedra, Peedro, Phaedra, Phietra, Phedra, Paderau, Pepe Dorro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arta
Facebook:

+/- 8175 Pietro's në Facebook. Pozicioni #6922
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Itali - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat popullore djalë në Itali - Emrat popullore djalë në Ekuador
Komente nga PietroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pietro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pietro? Voto për emrin tënd