Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lorènza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lorènza.
Është emri yt Lorènza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Nga Laurentum, Itali
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorenz, Laurence, Lorenc, Lawrence, Lorens, Lawerence, Lorence, Laurenz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Laurencia, Leurinice, Louwerensje, Laurenzia, Lauranse, Lorensia, Lauwerensje, Lorenca
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5140 Lorènza's në Facebook. Pozicioni #10019
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LorènzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorènza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorènza? Voto për emrin tënd