Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kian

Është emri yt Kian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Keanna, Kiahna, Kiandria, Kiauna, Kioni
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kenny, Kein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kenza, Belinda
Facebook:

+/- 15205 Kian's në Facebook. Pozicioni #4227
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat popullore në Iran - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore irlandeze - Emrat popullore në Kosovë - Popullore Tagalogisht emrat - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat popullore në Filipinet
Komente nga KianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kian? Voto për emrin tënd