Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juliana

Është emri yt Juliana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Variante:Yuliana, Uliana, Юлиана, Юлианна, Julijana
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jacqueline, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin, Jocelyne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 350 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 290 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 288 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 286 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 334 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 330 vota
Pseudonime:Juli, Ana, Julia
Emrat e vëllezërve:Klajdi
Emrat e motrave:Elda, Irena, Joana, Denisa
Facebook:

+/- 87165 Juliana's në Facebook. Pozicioni #1046
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat - Popullore sllovak emrat - Emrat popullore në Rusi - Popullore lituanez emrat - Popullore Swahilian emrat - Popullore indonezian emrat - Popullore Catalonian emrat - Emrat popullore në Brazil - Top 100 portugalisht emrat
Komente nga JulianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juliana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juliana? Voto për emrin tënd