Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erwin

Është emri yt Erwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Arwin, Erwina
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 204 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 172 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 99800 Erwin's në Facebook. Pozicioni #950
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore në Kili - Popullore holandez emrat - Emrat popullore në Japoni - Popullore indonezian emrat - Popullore Tagalogisht emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore në Indonezi - Emrat popullore në Belgjikë
Komente nga ErwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erwin? Voto për emrin tënd