Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constanza

Është emri yt Constanza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Constanzo, Công Tùng, Cường Dũng, Constâncio, Chướng Thiết Thắng
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constansie, Constance, Constancy, Constancia, Constanca, Constanzie, Constanze, Constans
Vlerësimi:
4/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2965 Constanza's në Facebook. Pozicioni #15366
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Kili - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Uruguay - Emrat popullore në Australi - Emrat popullore vajzë në Kili - Emrat popullore djalë në Irak - Emrat popullore në Argjentinë - Top 100 emra të njohura në Kili - Emrat popullore vajzë në Australi
Komente nga ConstanzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constanza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constanza? Voto për emrin tënd