Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aries

Është emri yt Aries? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Arrigo, Arik, Aros, Aurik, Archie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ajsi
Facebook:

+/- 36165 Aries's në Facebook. Pozicioni #2099
Kategoritë:Emra latin - Popullore korean emrat - Popullore korean emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Ukrainë - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat popullore në Korea e jugut - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga AriesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aries? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aries? Voto për emrin tënd