Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zsófi

Është emri yt Zsófi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zev, Zeb, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zsofia, Zhou Ai Fei, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 860 Zsófi's në Facebook. Pozicioni #38033
Kategoritë:Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga ZsófiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zsófi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zsófi? Voto për emrin tënd