Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zavia

Është emri yt Zavia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zev, Zeb, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zsofia, Zhou Ai Fei, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Zavia's në Facebook. Pozicioni #74965
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ZaviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zavia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zavia? Voto për emrin tënd