Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yamilex

Është emri yt Yamilex? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ymelias, Yani Luca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yanliz, Yanilki, Yamilis, Yamelys, Yamelis, Yanelis, Yamilka, Yunilka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Yamilex's në Facebook. Pozicioni #71938
Kategoritë:
Komente nga YamilexPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yamilex? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yamilex? Voto për emrin tënd