Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yaïr

Është emri yt Yaïr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jair
Djem me tinguj të ngjashëm:Yur, Yor, Yri, Yuri, Yori, Yurii, Youri, Yawar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yara, Yera, Yura, Yarah, Yahaira, Yarrah, Yaara, Yoora
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10705 Yaïr's në Facebook. Pozicioni #5616
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga YaïrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yaïr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yaïr? Voto për emrin tënd