Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Winfield

Është emri yt Winfield? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wynfield, Winibald, Wonnebald, Wunibald, Winbald, Winefield
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wynfield, Winibald, Wonnebald, Wunibald, Winbald, Winefield
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1515 Winfield's në Facebook. Pozicioni #25191
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga WinfieldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winfield? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winfield? Voto për emrin tënd