Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Waverly

Është emri yt Waverly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Waefreleah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waefreleah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1760 Waverly's në Facebook. Pozicioni #22554
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga WaverlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Waverly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Waverly? Voto për emrin tënd