Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Watts

Është emri yt Watts? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wietse, Witse, Witze, Wietze, Woods, Waathiq, Wytze, Wathiq
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wietske, Wytske, Woutje, Watske, Wotske, Wieteke, Widji, Wytzia
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 605 Watts's në Facebook. Pozicioni #49077
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WattsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Watts? Voto për emrin tënd


Është emri yt Watts? Voto për emrin tënd