Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walsh

Është emri yt Walsh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wells, Willis, Wallace, Wolke, Welch, Welsh, Wallis, Wilse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilga, Welsa, Willij, Wilske, Waleska, Wolkje, Willize, Willisa
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 465 Walsh's në Facebook. Pozicioni #59283
Kategoritë:
Komente nga WalshPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walsh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walsh? Voto për emrin tënd