Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitória

Është emri yt Vitória? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vittorio, Vidur, Vidor, Vitor, Viator, Vidar, Vittore, Vater
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitoria, Vittoria, Vithoria, Vitera, Vitorya, Vitry, Vaitiare, Vytorya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1645 Vitória's në Facebook. Pozicioni #23734
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga VitóriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitória? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitória? Voto për emrin tënd