Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viktória

Është emri yt Viktória? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victor, Victoro, Victorio, Victoor, Vestar, Vester, Victer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Viktorie, Vasudhara, Victoire, Victory, Victora, Victórya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 259 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 189 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 189 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 188 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 252 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 253 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14925 Viktória's në Facebook. Pozicioni #4295
Kategoritë:
Komente nga ViktóriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viktória? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viktória? Voto për emrin tënd