Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vasarė

Është emri yt Vasarė? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Visar, Viqry, Vicor, Vegar, Vassar, Vuqar, Vikri, Vegeir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vichara, Vaijra, Vajra, Vakarė, Vikória, Vakery
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Vasarė's në Facebook. Pozicioni #551505
Kategoritë:
Komente nga VasarėPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vasarė? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vasarė? Voto për emrin tënd