Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vande

Është emri yt Vande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vineet, Vinaadh, Vandit, Vinayat, Vaninadh, Vinod, Văn Duệ, Vĩnh Tuy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Venita, Venetia, Vanda, Vonda, Vanida, Venda, Vinita, Vineta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Vande's në Facebook. Pozicioni #104872
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga VandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vande? Voto për emrin tënd