Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Urša

Është emri yt Urša? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Uri, Uriah, Ur, Urie, Uriyah, Urho, Uğur, Uhuru
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ura, Uryuu, Ure, Uiara, Uroš
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1400 Urša's në Facebook. Pozicioni #26725
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga UršaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urša? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urša? Voto për emrin tënd