Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trixi

Është emri yt Trixi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Térèse, Terza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 955 Trixi's në Facebook. Pozicioni #35332
Kategoritë:
Komente nga TrixiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trixi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trixi? Voto për emrin tënd