Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Travon

Është emri yt Travon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Trevan, Thorben, Tryphon, Treyvon, Trofim, Thorfinn, Trevin, Trevion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tryphena, Tryphaina, Trophima, Trophimena, Tryfena, Trevina, Triphonne, Triveni
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4610 Travon's në Facebook. Pozicioni #10838
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga TravonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Travon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Travon? Voto për emrin tënd