Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Townsend

Është emri yt Townsend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tăng Xuân Thảo, Thống Nhất, Tengku Andi, Tanak Chand, Tung Candy, Toni Susanto, Thomas Amid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tenika Xintu, Thnguyen Thi Ho Thi, Tommy Sandy
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 795 Townsend's në Facebook. Pozicioni #40320
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TownsendPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Townsend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Townsend? Voto për emrin tënd