Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tomasina

Është emri yt Tomasina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tennyson, Thamson, Temujin, Thiện Khiêm, Tuấn Khanh, Thành Khiêm, Thanh Sơn, Tenyson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamsin, Thanh Nguyên, Thúy Ngân, Tanakao Kana, Tống Huỳnh Ny, Tutankhamon, Thomasine, Tamasine
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 780 Tomasina's në Facebook. Pozicioni #40866
Kategoritë:
Komente nga TomasinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tomasina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tomasina? Voto për emrin tënd