Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tod

Është emri yt Tod? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Ted, Tut, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15590 Tod's në Facebook. Pozicioni #4153
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga TodPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tod? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tod? Voto për emrin tënd