Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Titty

Është emri yt Titty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Titty's në Facebook. Pozicioni #913717
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TittyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Titty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Titty? Voto për emrin tënd