Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tifanny

Është emri yt Tifanny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tevin, Tavon, Tipene, Tufan, Tavion, Tapani, Tobin, Tiphaine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiffany, Tiffaney, Taban, Theophania, Theophaneia, Tifany, Tiphanie, Tifani
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1405 Tifanny's në Facebook. Pozicioni #26663
Kategoritë:
Komente nga TifannyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tifanny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tifanny? Voto për emrin tënd