Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Thayne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Thayne.
Është emri yt Thayne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Tâm, Tania
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1380 Thayne's në Facebook. Pozicioni #27014
Kategoritë:
Komente nga ThaynePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thayne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thayne? Voto për emrin tënd