Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thatcher

Është emri yt Thatcher? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tesar, Tigger, Taysir, Tiger, Toshiro, Tucker, Tsar, Tqr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tzira, Tzechora, Taissir, Thaziry, Tzari, Tzuria, Takara, Teigra
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1180 Thatcher's në Facebook. Pozicioni #30265
Kategoritë:
Komente nga ThatcherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thatcher? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thatcher? Voto për emrin tënd