Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tedmund

Është emri yt Tedmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timothy, Timoteo, Tuấn Nhật, Timthy, Timmothy, Tamid, Timotei, Temoteo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tawanda, Thảo Windy, Thamanthy, Thiên Di, Thiên Thảo, Tienette, Tonda, Tendai
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Tedmund's në Facebook. Pozicioni #185354
Kategoritë:
Komente nga TedmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tedmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tedmund? Voto për emrin tënd