Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Takila

Është emri yt Takila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjalle, Tsiishch`ili, Taekle, Tijl, Tygl, Tze'el, Tsjelle, Tokala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tekla, Thecla, Thekla, Tzalul, Theokleia, Tessel, Tiassale, Tecla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Takila's në Facebook. Pozicioni #62722
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TakilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Takila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Takila? Voto për emrin tënd