Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stormy

Është emri yt Stormy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Strom, Shkodran, Saturnino, Sturm, Storm, Struan, Stuurman, Suketharam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Rani, Saturnina, Steren, Southern, Setyarini, Struana, Stormie, Sterna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14190 Stormy's në Facebook. Pozicioni #4468
Kategoritë:
Komente nga StormyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stormy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stormy? Voto për emrin tënd