Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Steward

Është emri yt Steward? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siddharta, Stuart, Siddhartha, Siddharth, Stewart, Sidharth, Swittert, Satordi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Start, Saturday, Stoddart, Shadowheart, Skaidrīte, Sidharta, Siti Rodiah, Sateraito
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2330 Steward's në Facebook. Pozicioni #18350
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga StewardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steward? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steward? Voto për emrin tënd