Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sprague

Është emri yt Sprague? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Spark, Sparke, Spiros, Saebroc, Spyros, Suprik, Sverus, Severus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shpresa, Sybrich, Siburg, Sybrech, Siebrig, Siebrigje, Siberchje, Sybrigje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Sprague's në Facebook. Pozicioni #140599
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SpraguePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sprague? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sprague? Voto për emrin tënd