Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sharin

Është emri yt Sharin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Soren, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serena, Sharon, Serina, Sorem, Seran, Seren, Sarina, Saron
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2505 Sharin's në Facebook. Pozicioni #17374
Kategoritë:
Komente nga SharinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sharin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sharin? Voto për emrin tënd