Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Serilda

Është emri yt Serilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sharlott, Sharlotte, Sharlet, Sahrul Wahyuda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serihilde, Scarlet, Scarlett, Skarleta, Scarllete, Serhild, Sarolta, Skarleth
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Serilda's në Facebook. Pozicioni #257936
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SerildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Serilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Serilda? Voto për emrin tënd