Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebastià

Është emri yt Sebastià? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sebastiao, Shivabhaktha, Sevket, Shafaqat, Shafqat, Sabastiao, Sebastião, Subhajit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sebasti, Sophie Jade, Sebastia
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Sebastià's në Facebook. Pozicioni #220143
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga SebastiàPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebastià? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebastià? Voto për emrin tënd