Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sarune Ne Kete Pietje U Pergjigja 5 Yje

Është emri yt Sarune Ne Kete Pietje U Pergjigja 5 Yje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ylli, Argjend, Rian, Kelmend
Emrat e motrave:Argjenda, Arlinda, Amra, Ajka
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Sarune Ne Kete Pietje U Pergjigja 5 Yje


Sarune Ne Kete Pietje U Pergjigja 5 Yje ( 0 vjeç) 2021-01-05
jo slam as nje moment per te dhene per emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sarune Ne Kete Pietje U Pergjigja 5 Yje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sarune Ne Kete Pietje U Pergjigja 5 Yje? Voto për emrin tënd