Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sâmila

Është emri yt Sâmila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuel, Samuele, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samlah, Samual
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Shanell, Sanela, Shamaila, Samala, Sonal, Senel, Sonela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 765 Sâmila's në Facebook. Pozicioni #41472
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga SâmilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sâmila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sâmila? Voto për emrin tënd