Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rochester

Është emri yt Rochester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rossiter, Richter, Rojdar, Rhychdir, Rukitori, Rakesh Tiwari, Rajesh Tiwari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riastri, Rakhi Chodhriy, Rika Dewi Rahayu, Rekha Choudhary, Rajachithra
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 915 Rochester's në Facebook. Pozicioni #36414
Kategoritë:
Komente nga RochesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rochester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rochester? Voto për emrin tënd