Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ransley

Është emri yt Ransley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rangley, Romashall, Rynichel, Riangelo, Rowensly, Rangle, Ringel, Rynchell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Reingol, Ringla, Ranchel, Rinkal, Ramajla, Romy Joel, Rowén Kelly, Rimgaile
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Ransley's në Facebook. Pozicioni #148699
Kategoritë:
Komente nga RansleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ransley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ransley? Voto për emrin tënd